Adwokaci Kłubowicz & Cylwik

KANCELARIA ADWOKACKA

O NAS

Adwokaci Kłubowicz & Cylwik

 

Kancelaria Adwokacka

Świadczymy szeroką pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i prawnych.

Celem Kancelarii jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz profesjonalna obsługa naszych Klientów.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z Klientów, przyjazną atmosferę oraz kreatywność w rozwiązywaniu przedstawionych nam zagadnień prawnych, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Szczególną uwagę poświęca się poszanowaniu zasad etyki związanych z wykonywaniem zawodu adwokata oraz dostosowaniem świadczonych usług prawnych do wymagań i preferencji Klienta.

W ramach oferowanych Państwu usług prowadzimy współpracę z wieloma specjalistami z poszczególnych dziedzin prawa.

 

ZESPÓŁ:

Adwokat Violetta Edyta Cylwik ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego w 1989 roku, po czym odbyła aplikację sądową. Po otrzymaniu nominacji sędziowskiej pracowała na stanowisku sędziego. Od 2002 roku współpracowała z Kancelarią Adwokata Kazimierza Skalimowskiego. W latach 2004-2005 wykonywała zawód radcy prawnego a od stycznia 2005 roku wykonuje zawód adwokata. Specjalizuje się w prawie karnym oraz rodzinnym i opiekuńczym. Od 2010 r. pełni funkcje samorządowe. Aktualnie jest rzecznikiem Dyscyplinarnym Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku.

Adwokat Anna Gieniusz – Kłubowicz  - absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, w 1997 roku obroniła z wynikiem bardzo dobrym pracę magisterską z prawa karnego pod kierunkiem prof. Piotra Hofmańskiego. Od 1997 roku członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Białymstoku. Od 2001 roku właściciel Indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku. W latach 2004 – 2012 siedziba Kancelarii mieściła się przy ul. Pięknej 1 w Białymstoku, obecnie Kancelaria posiada własną siedzibę przy ul. Legionowej 10 lok. 200 w Białymstoku. Od 2010 roku członek zarządu Stowarzyszenia Resursa Podlaska. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w tym w prawie karnym gospodarczym oraz w problematyce odszkodowawczej – wieloletni współpracownik firm ubezpieczeniowych w zakresie dochodzenia roszczeń, również w zakresie roszczeń dotyczących prawa budowlanego. Prowadzi praktykę w ramach stałej obsługi podmiotów gospodarczych oraz pomocy doraźnej świadczonej na rzecz osób prawnych i fizycznych, jak też Stowarzyszeń i Wspólnot Mieszkaniowych.

 

Kancelaria zatrudnia obecnie czworo aplikantów adwokackich, charakteryzujących się profesjonalizmem oraz wysokim stopniem specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin prawa.

 

Aplikanci:

 

Ponadto Kancelaria współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Białymstoku w zakresie odbywania stażu przez absolwentów prawa.

Adwokatkancelaria adwokacka w BiałymstokuPan AdwokatSażystka w kancelarii adwokackiejZespół adwokatów w Białymstoku

Kancelaria adwokackaAdwokat w pracyMłody AdwokatŚwiadczenie pomocy prawnej przez telefonGrupa adwokatów w białymstokuNasza kancelaria adwokacka